• Křest knihy: "V zajetí obrazů. Vizuální politika 21. století"

Srdečně Vás zveme na křest knihy Andrey Průchové Hrůzové: „V zajetí obrazů. Vizuální politika 21. století“, která vychází jako desátý svazek edice #POPs v nakladatelství Akropolis.

• Michal Plaček jmenován profesorem Univerzity Karlovy

Srdečně blahopřejeme našemu kolegovi prof. Ing. Michalu Plačkovi, Ph.D. k jeho jmenování profesorem na Univerzitě Karlově.

• Kucera scholarship na University of St. Thomas v LS 2024/25

Odbor zahraničních vztahů RUK vyhlašuje výběrové řízení na stipendijní studijní pobyt na University of St. Thomas (St. Paul, Minnesota, USA) v letním semestru akademického roku 2024/2025 v rámci Kucera Scholarship. Přihlášky studentů v online aplikaci se přijímají od 25. května do 10. června 2024 včetně.

• Workshop

Tým projektu "Hranice chudoby: regionální dimenze definice absolutní chudoby" vás zve na workshop "Skupinové rozhovory se znevýhodněnými skupinami jako výzkum směřující k participaci?"

• 9. seminář Katedry sociologie

Barbora Spalová - Monastický evergreen

• Čtvrteční semináře/6.6. ve 14.00

Vokřálová/Mnohovrstevnatost nejistot v paliativní péči: pacientky, blízké osoby a zdravotničtí profesionálové