AKADEMICKÝ PRACOVNÍK-AKADEMICKÁ PRACOVNICE - GARANT-KA MAGISTERSKÉHO STUDIJNÍHO PROGRAMU VEŘEJNÁ A SOCIÁLNÍ POLITIKA

vyberove rizeni

Děkanka Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy vypisuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa akademického pracovníka/akademické pracovnice - Garant/ka magisterského studijního programu Veřejná a sociální politika/Public and Social Policy na Institutu sociologických studií Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy.

Požadavky:

• odpovídající vědecká hodnost (docent/ka nebo profesor/ka)
  • minimálně pětiletá pedagogická a vědecká praxe v oboru veřejná a sociální politika či oborech blízkého/příbuzného obsahového zaměření (sociologie, politická věda, veřejná ekonomie, veřejná správa, sociální geografie, veřejné zdraví)
  • odborné aktivity včetně kvalitní publikační a grantové činnosti v oboru veřejná a sociální politika či oborech blízkých/příbuzných (viz výše)
  • aktivní znalost anglického jazyka
  • zkušenost s garantováním studijního oboru či programu na VŠ vítána

Nabízíme:

• pracovní úvazek ve výši 0,5 až 1,0 (tj. 20 až 40 hod./týden) – podle požadavků na garanta/ku vyplývajících z opatření rektora UK č. 32/2017 Standardy studijních programů UK
  • předpokládaný nástup nejpozději k 1. 9. 2019

Písemná přihláška musí obsahovat:

• profesní životopis vč. kompletního přehledu publikačních činností
  • doklady o dosaženém vzdělání a vědecké hodnosti

Zájemci mohou své přihlášky posílat do 31. 5. 2019 na emailovou adresu: kariera@fsv.cuni.cz nebo do podatelny FSV na adrese Fakulta sociálních věcí Univerzita Karlova, Personální oddělení, Smetanovo nábřeží 6, Praha 1, PSČ 110 01, a to s označením „Garant magisterského studia ISS“.