KVAS 11. - 13. 11. 2022

Kvas

KVAS 11. - 13. 11. 2022

Zveme vás na výjezdní seminář – KVAS, který představuje setkání studentů a vyučujících se zájmem o sociální antropologii a kvalitativní výzkum. Víkendová událost je otevřena studentům sociologie na ISS FSV UK.

Událost se koná ve výcvikovém středisku Univerzity Karlovy – Pec pod Sněžkou, ve dnech od pátku 11.11. do neděle 13. 11. 2022. Ubytování a stravování studentů sociologie na ISS FSV UK je hrazeno, vyjma sobotního obědu.

Účast na výjezdu může být uznána jako splnění - JSM048: Výjezdní seminář. Pokud nejste na tento seminář zapsáni, můžete požádat o doplnění zápisu u Jany Vojanové (jana.vojanova@fsv.cuni.cz)

Pro registraci vyplňte formulář, který najdete  spolu s dalšími informacemi, na Facebooku.