KVAS - setkání vyučujících a zájemců o sociální antropologii a kvalitativní výzkum

KVAS

Milé kolegyně, milí kolegové,

po roční pauze opět chystáme KVAS, setkání vyučujících a zájemců o sociální antropologii a kvalitativní výzkum. Tento tradičně víkendový workshop určený zájemcům o sociální antropologii a kvalitativní výzkum z řad studentů magisterské specializace SAQ, studentů 3. ročníků studijního programu SOSA / SOC_SA a doktorandů, letos uspořádáme v minimalistické, jednodenní variantě, kdy se z tradiční struktury KVASů uskuteční pouze "walking seminar" Myšlení v pohybu.

Společná celodenní procházka určená k rozhovorům o vašich rozpracovaných textech, připravovaných projektech, konzultacím před státnicemi či jen hovorům o čemkoli, proběhne v sobotu 29. 5. 2021.

Svou účast na akci prosím registrujte zde.

Sraz: 9:00, nádraží Dobřichovice (vlak Praha Hl.n.: 8:21 / Praha Smíchov: 8:28, vlak Praha - Beroun)

Plán trasy zde.

Po cestě je dostatek příležitostí k občerstvení, takže můžete vyrazit jen nalehko. Trasa vede většinou po zpevněných cestách, ale i tak doporučujeme pohodlnější vycházkovou obuv. :)

Těšíme se na vás,

Jakub Grygar, Martin Hájek, Barbora Spalová, Ema Hrešanová, Jaroslava Hasmanová Marhánková, Zdeněk Uherek a Alessandro Testa.

/foto: KVAS 2019, zámek Nečtiny/