• Soutěž pro studenty - Cena Edvarda Beneše

Město Sezimovo Ústí vypsalo již 27. ročník soutěže pro studenty vysokých škol o „Cenu Edvarda Beneše“. Ceny jsou spojeny s finanční odměnou. Studenti mohou své práce přihlásit a předat do 10. července 2022.

• Studentská ombudsmanka ISS

Ombudsmanka ISS je studentka sociologie a sociální antropologie.

Julie Hlaváčová

ombudsman.iss@fsv.cuni.cz

• Neformální setkání k možnostem a nastavení studentských praxí a stáží 16.6.2022

Rádi bychom vás pozvali 16.6.2022 od 14:00 na neformální setkání k možnostem a nastavení studentských praxí a stáží za účasti zástupců několika organizací z veřejného, soukromého i neziskového sektoru.

• 10. výročí Miroslavy!

Zveme vás na oslavu významného jubilea našeho studentského spolku! Již deset let pro vás Miroslava pořádá společenské akce a je neodmyslitelnou součástí našeho institutu. Oslava proběhne 29. 4. 2022 od 20:00 ve Fatal music club.

• Otevřená přednáška ke knize na semestr

Zveme vás na otevřenou debatu s autorem knihy: Proč jdou chlapi do války. Emoce a estetika u počátků etnických konfliktů (2018), Radanem Haluzíkem. Debata s autorem knihy o počátcích ozbrojených etnických konfliktů a jejich poetice proběhne v úterý 26. dubna.

Úterý, 26. dubna, 12:30 - 13:50, PEK 211 nebo online.

• Nabídka stipendií The Scholar Foundation na akademický rok 2022/2023

Nadační fond The Scholar Foundation nabízí finanční podporu zájemcům o studium navazujícího magisterského nebo Ph.D. programu na zahraničních univerzitách i studentům vyjíždějícím v rámci meziuniverzitních dohod, zejména do mimoevropských destinací či na prestižní univerzity v Evropě.