Erasmus Days 17. října v Areálu Jinonice

Erasmus Days 17. října v Areálu Jinonice

Zveme všechny studenty 17. října od 9 do 16 hodin do Areálu Jinonice na Erasmus Day. Seznamte se s možnostmi studijních pobytů v zahraničí! Přijďte s námi oslavit program Erasmus+ sdílením informací a osobních zkušeností ze zahraničního studijního pobytu.

Ve vestibulu C v Jinonicích můžete potkat zástupce Oddělení zahraničních styků společně se studenty, kteří se již zúčastnili nějakého zahraničního výjezdu, a můžete se s nimi pobavit na téma týkající se výjezdů do zahraničí. Ve vestibulu bude také možné ochutnat drobné dobroty ze zahraničí a vyměnit knihu v rámci book swapu.

Kromě toho jsou studenti srdečně zváni na setkání Hurá do světa!/ OFF TO THE WORLD, kde budeme víc mluvit o možnostech studia v zahraničí. V češtině proběhne v čase 9:30 - 10:30 v místnosti B317v angličtině pak v čase 12:30-13:30 v místnosti C122. Obě přednášky doplní tipy jak připravit CV a motivační dopis s kariérní poradkyní FSV UK.