JINOVIZE 2020 - koalice ISS a IPS do Akademického senátu FSV UK

JINOVIZE

JINOVIZE 2020 - koalice ISS a IPS do Akademického senátu FSV UK

24. a 25. listopadu se konají volby do Akademického senátu FSV UK, které značně ovlivní směřování fakulty nejen v následujících dvou letech. Tentokrát jde o volby zvláště důležité, jelikož noví senátoři a senátorky budou rozhodovat o osobě budoucího děkana či děkanky. Abychom mohli prosazovat naše priority a pomohli tak posouvat FSV dále dopředu, budeme potřebovat i vaši pomoc. Každý hlas se počítá. Letos se díky spolupráci Akademického senátu s vedením fakulty povedlo uspořádat volby elektronicky, takže můžete volit pohodlně a bezpečně z domova.

Kdo jsme?

Jsme vyučující a studenti a studentky z Institutu sociologických studií FSV UK a Institutu politologických studií FSV UK, kteří se rozhodli jít do voleb společně jako JinoVIZE 2020. Na naší kandidátce jsou zkušení pedagogové a studenti, kteří se aktivně zapojují do chodu svých institutů či participují ve studentských spolcích.

Co prosazujeme?

Do voleb jdeme s programovými body, které považujeme za důležité pro zkvalitnění života na fakultě a její budoucí rozvoj. Kompletní program naleznete v dohledné době na webu Fakulty sociálních věd a budeme vám ho postupně představovat i zde na Facebooku.

Kdy volit?

Online volební místnosti se otevírají 24. listopadu v 9:00 a jsou otevřené do 25. listopadu do 18:00. Dva dny před volbami, tj. v neděli 22. listopadu, vám do vašich fakultních e-mailů přijde voucher pro vyzvednutí elektronického volebního lístku. Samotná volba vám pak zabere pouhých pár kliknutí.

Jak volit?

Do fakultního senátu má každý volič 5 + 5 hlasů (5 do studentské a 5 do pedagogické komory). Pokud se naší koalici rozhodnete podpořit, pro co nejefektivnější využití vašich hlasů doporučujeme zaškrtnout kandidáty a kandidátky do fakultního senátu následovně.

Voliči z IPS:

• Studentská komora – Andrea Skřivánková, Tomáš Kouba, Jan Hlaváč, Kateřina Konrádová, Jáchym Nerad
  • Pedagogická komora - Hana Kubátová, Bohumil Doboš, Jaromír Soukup, Magdalena Mouralová, Zuzana Kotherová

Voliči z ISS:

• Studentská komora - Kateřina Konrádová, Jáchym Nerad, Jan Kašík, Andrea Skřivánková, Tomáš Kouba
  • Pedagogická komora - Magdalena Mouralová, Zuzana Kotherová, Vilém Novotný, Hana Kubátová, Bohumil Doboš

Odkaz na FB událost zde

Vaše JinoVIZE 2020