Kurz na University of Warsaw je otevřen zájemcům o téma elit

Elity

Kurz na University of Warsaw je otevřen zájemcům o téma elit

University of Warsaw otevírá přihlášky na kurz Sociology of Elites: Case Studies and Methods, který se bude konat on-line v termínu 30. září až 15. října 2021. Kurz je určen doktorandům a mladým výzkumníkům v magisterských programech v sociálních vědách, a pro studenty UK je zdarma. Obsahuje sérií lekcí od polských vědců zabývajících se elitami, se kterými také budou mít účastníci možnost probrat vlastní výzkumné projekty, a dále seznámení s výzkumnými metodami v oboru.

V případě zájmu prosím zašlete své CV, doporučení od školitele/vyučujícího a krátký popis svého výzkumu max. na 1 stránku (vše v AJ) na adresu: andrzej.turkowski@uw.edu.pl. Na stejnou adresu můžete směřovat i případné dotazy.

Bližší informace najdete v přiloženém letáku s jednou změnou – přihlášky lze posílat do 23. září, nikoliv jen do 15. září.