Nabídka některých nových a obnovených kurzů pro zimní semestr 2022/2023

Pro zimní semestr nabízíme řadu nových a obnovených kurzů.

Jste-li bakalářským studentem, pak můžete vybírat z nových kurzů JSB112 Úvod do energetické politiky nebo JSB106 The Welfare State and contemporary social challenges. Po covidové pauze je znovu otevřen workshop ve spolupráci naší fakulty a Univerzity v Kostnici. V případě zájmu si zapište JSB157 Climate Change Challenges: Workshop Prague-Constance (Konstanz) Study Days on Various Aspects of Society, Politics, and Policy in the Digital Age.

Jste-li magisterským studentem, nabízíme z nových kurzů např. JSM737 Contemporary EU politics: the political and economic development nebo JSM732 Behavioral Economics for Public and Social Policy. V češtině si můžete zapsat obnovený kurz k evaluacím JSM654 Evaluace veřejných politik a programů.