Sociologie se specializací sociální antropologie - setkání s garantem

Setkání se studenty

Sociologie se specializací sociální antropologie - setkání s garantem

Milí kolegové, milé kolegyně,

obracím se na vás jako vedoucí katedry a odpovědná osoba za specializaci Sociální antropologie. Rád bych vám nabídnul prostor pro neformální a otevřenou diskusi k vašim zkušenostem s touto studijní specializací. V této souvislosti vás zvu na krátké, v tomto ak. roce již nejspíš poslední online setkání, které proběhne příští úterý 29. 6. od 17 hod. zde.

Velmi ocením, pokud si na sdílení vašich zkušeností se studiem najdete chvíli a dáte mi vědět, jaká jsou vaše splněná a nesplněná očekávání, která máte se specializací spojena. Rád si poslechnu, jaké jsou vaše specifické studijní potřeby tak, abychom jim mohli vyjít lépe vstříc. Rád bych také zjistil, zda řešíte nějaké administrativní otázky, s nimiž byste potřebovali pomoci. Budu rád, pokud se program bude ve vazbě na studentskou zpětnou vazbu rozvíjet i nadále, a proto ocením aktivní účast každého z vás.

Jak jsem naznačil v úvodu, rád bych, aby toto setkání nabídlo prostor pro neformální, otevřené a kolegiální diskusi. V kontextu online výuky uplynulých měsíců snad jen dodám, že mi nejde o sdílení zkušeností s online výukou (byť i k tomu se můžeme dostat), ale o sdílení zkušeností s výukou a programem obecně.

Znalost vašich potřeb a reflexe vaší zkušenosti nám pomůže při organizaci výuky v příštím ak. roce i při přípravě nové akreditace vašeho studijního programu.

Na setkání se těším a srdečně zdravím,
Jakub Grygar