Studia současných společností - otevřená neformální diskuze s garantem

Neformální setkání

Studia současných společností - otevřená neformální diskuze s garantem

Milí kolegové, milé kolegyně,

obracím se na Vás jako garant studijního programu Sociologie se specializací Studia současných společností.  Rád bych se s Vámi setkal u neformální a otevřené diskuse k Vašim zkušenostem s touto studijní specializací, a to příští úterý 29. 6. v 16 hod. (cca na hodinu, dle potřeb) online zde: https://cesnet.zoom.us/j/97550314947

Velmi ocením, pokud si na sdílení Vašich zkušeností se studiem najdete chvíli. Při setkání bych s Vámi rád prodiskutoval, jaká jsou Vaše splněná a nesplněná očekávání, která máte se specializací spojena. Rád si poslechnu, jaké jsou Vaše specifické studijní potřeby tak, abychom jim mohli vyjít lépe vstříc. Rád bych také zjistil, zda řešíte nějaké administrativní otázky, s nimiž byste potřebovali pomoci.

Stále ještě poměrně nová studijní specializace Studia současných společností byla spuštěna v akademickém roce 2019/2020 a vznikla v návaznosti na velice cenné diskuse, které jsem měl se studenty z Miroslavy před několika lety. Nabídka kurzů tak mimo jiné reaguje na „poptávku“ ze strany studentů. Budu rád, pokud se program bude ve vazbě na studentskou zpětnou vazbu rozvíjet i nadále, a proto ocením aktivní účast každého z Vás. Nikoho ale nechci k účasti nutit – setkání je zcela dobrovolné.

Jak jsem naznačil v úvodu, rád bych, aby toto setkání nabídlo prostor pro neformální, otevřenou a kolegiální diskusi. V kontextu online výuky uplynulých měsíců snad jen dodám, že mi nejde o sdílení zkušeností s online výukou, ale o sdílení zkušeností s výukou a programem obecně.

Na setkání se těším a srdečně zdravím,
Dino Numerato