Vyplňte dotazník k výzkumu dopadů COVID na VŠ vyučující a studenty

Výzkum COVID

Vyplňte dotazník k výzkumu dopadů COVID na VŠ vyučující a studenty

Zapojte se jako studenti a vyučující do studie zkoumající studijní a životní podmínky během pandemie COVID.

Toto šetření je výjimečné svým komplexním zaměřením na zkušenost se studiem a výukou v době pandemie včetně životních podmínek a duševního zdraví. Jeho výsledky budou navíc komparovány v rámci většiny českých VŠ, díky čemuž získají jednotlivé části i celá UK komplexní zpětnou vazbu, jak lépe organizovat a zkvalitňovat výuku i efektivně cílit pomoc při řešení konkrétních problémů studentů i vyučujících.

Projekt navazuje na úspěšné šetření, které v květnu 2020 uskutečnil Sociologický ústav AV ČR a Fakulta sociálních věd UK. Tehdy výzkumníci mapovali životní a studijní situaci studentů. Studie byla součástí mezinárodního výzkumu International COVID Well-being Study (ICSWS). Této studie se v ČR účastnilo cca 7 tisíc studentů ze 7 větších vysokých škol (ČZU, MU, UHK, UK, UPOL, UTB, VŠE Praha).

Dotazník je pro studenty k dispozici zde

Dotazník je pro pedagogy k dispozici zde.

Dotazník je možné vyplňovat do 25. 6. 2021.

V případě dotazů se obracejte na hlavního koordinátora projektu, Petra Soukupa, na soukup@fsv.cuni.cz.