Zahraniční studijní pobyty na LS 2019/2020

Studijní pobyty v zahraničí

Zahraniční studijní pobyty na LS 2019/2020

Pokud jste propásli výběrové řízení na Erasmus nebo Vás lákají větší dálky, můžete se chopit aktuální příležitosti! OZS vypsalo výběrová řízení na studijní pobyty v rámci mezifakultních a meziuniverzitních dohod na letní semestr 2019/2020. V nabídce jsou mnohé zajímavé univerzity, např. Australian National UnviersityCity University of Hong Kong, kanadská McGill University, izraelská Hebrew University of Jerusalem, přední novozélandská univerzita University of Otago a mnohé další.

S financováním cesty vám pomůže Fond mobility UK, ze kterého můžete získat až 50% předpokládaných nákladů. Bližší inforamce o studijních pobytech a výběrovém řízení najdete na fakultním webu. Připomínáme, že aktuální výběrové řízení platí pro LS 2019/2020 a přihlášky se odevzdávají do 30.4.2019 na OZS.