Podzimní kolo Fondu mobility UK

FM

Podzimní kolo Fondu mobility UK

Rektorát vyhlásil podzimní kolo Fondu mobility. Aplikace pro podávání žádostí bude otevřena v termínu 21.9. - 20.10.2020.

Finanční podporu z fondu lze poskytnout jak studentovi, akademickému pracovníkovi, tak hostujícímu akademickému pracovníkovi. Podpora se může týkat pobytů hostujících akademiků nebo vědeckých pracovníků na UK, vědeckých nebo výzkumných pobytů našich akademických pracovníků v zahraničí, vysílání studentů UK do zahraničí nebo studia zahraničních studentů na UK.

Fond mobility se řídí několika základními pravidly:

• Finanční podporu je možné žádat pouze na budoucí mobility, nikoliv zpětně.
  • Z fondu lze hradit maximálně 50 % z předpokládaných nákladů.
  • Doporučovány budou výhradně žádosti studentů bakalářského, magisterského a doktorského studia v prezenční formě.
  • Příspěvek z Fondu mobility není možné žádat na pobyty programu Erasmus+, které zahrnují stipendium.

Bližší informace k FM najdete zde: https://fsv.cuni.cz/mobilita/financovani/fond-mobility